Список товарів за брендом CHI

CHI - один із продуктів американської компанії Farouk Systems, світового лідера у виробництві косметичних засобів на основі натурального шовку. Основу всієї продукції CHI, як фарб, так і засобів для догляду, становить натуральний шовк. Клітинна структура натурального шовку подібна до структури волосся людини. Шовк дозволяє досягати дивовижних результатів, покращуючи здоров'я та зовнішній вигляд волосся. Вони стають сильними, блискучими та м'якими.

FAROUK SYSTEMS завжди орієнтувалася на створення професійних продуктів, що мають унікальні властивості та захищені світовими патентами. Усі виробництва розміщені лише у США, що дозволяє забезпечити відповідність продукції найвищим стандартам якості. Понад 30 видатних учених, серед яких провідні експерти NASA, працюють у науковій лабораторії компанії.

Протягом понад 25 років шанувальниками продукції CHI є королівські особи, перші леді багатьох країн світу і перш за все перші леді США. Крім цього, компанія стала основним партнером та спонсором таких конкурсів, як «Міс Всесвіт» та «Міс USA».

Знайдено товарів: 84.

Показати 1-21 з 84 товарів