Список товарів за брендом Erayba

   Erayba Cosmetics розробляє, виробляє та постачає косметику для догляду за волоссям для професійного використання понад 30 років. Компанія була заснована в Барселоні у 1983 році. Двоє підприємців, маючи багаторічний досвід роботи у сфері косметики для волосся, вирішили створити новий альтернативний захоплюючий проект. Нова косметика була одразу добре прийнята професійними перукарями та стилістами.

   Краса та догляд за волоссям. Волосся, безперечно, є невід'ємною частиною нашого вигляду та індивідуальності. Erayba Cosmetics прагне створювати косметику, яка сприяє підвищенню творчого рівня перукарів, а також глибокою увагою та повагою до волосся та його здоров'я. Кожен шампунь, кондиціонер чи фарба для волосся, комплекс чи окремий засіб для лікування волосся Erayba – це результат багатьох років роботи першокласних косметологів, технологів та перукарів найвищої кваліфікації.

   1995 року Erayba Cosmetics починає розширюватися на міжнародному рівні. Компанія бере участь у найпрестижніших міжнародних виставках та заходах індустрії краси по всьому світу. Сьогодні Erayba постачає продукцію приблизно до 25 країн світу через мережу ексклюзивних дистриб'юторів та партнерів. Компанія надає ексклюзивну продукцію, відданість та технічну підтримку. Ми прагнемо тісних відносин з нашими ексклюзивними дистриб'юторами, щоб зібрати солідний і плідний довгостроковий проект.

Знайдено товарів: 79.

Показати 1-21 з 79 товарів